TP-Link Archer MR600 black

TP-Link | TP-Link | Kód: 16239-16309
Dostupnosť
Skladom (6 ks)
Odosielame okamžite - doručujeme do 24 hodín
Pôvodná cena
169,00 €
Ušetríte
52,10 € (31%)
116,90 €
97,42 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Popis produktu

Modem TP-Link MR400 s WiFi routerom uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov, ale aj celé pracovné skupiny. Snúbi najnovšie vycibrené technológie v oblasti pripojenia a je užívateľsky nenáročný. Ide tak o ideálne riešenie vášho pripojenia, či už ste doma alebo pracujete vzdialene.

Stačí ho len zapojiť a zvýšite tak svoju pracovnú morálku a produktivitu. Do smerovača iba vložíte SIM kartu s dátovým tarifou a môžete využívať mobilného pripojenia 4G so zdieľaním prostredníctvom WiFi. Výhodou je

WAN port pre záložné internetové pripojenie ďalšej konektivity.

Spoľahlivé pokrytie veľkých priestorov zabezpečí systém 2 externých + 3 interných antén. So šikovnými funkciami vám pomôže špeciálne navrhnutá aplikácia

TP-LINK Tether app, ktorá je dostupná zadarmo. Získate tak nástroje, ako je rodičovská kontrola alebo možnosť vzdialene nastavovať charakteristiky vašej siete prostredníctvom inteligentných telefónov s Android a iOS.

Na internete sa už objavujú zdroje dostupné iba pomocou IPv6, ktoré postupne nahrádza dosluhujúci protokol IPv4. Prináša najmä otvorenú konektivitu medzi všetkými zariadeniami, ktoré s IPv4 kvôli nedostatku adries nebola možná. Protokol IPv6 hravo zvládne masívne rozšírenie adresného priestoru a pridelí všetkým zariadeniam ich vlastné IPv6 adresu. To zaručí vysokorýchlostný prenos dát a umožní naplno využívať všetky možností internetu.

Oceníte i funkciu QoS, ktorá užívateľovi pomáha presne rozdeliť dátové toky pre jednotlivé zariadenia a služby v sieti. Používa sa teda pre delenie dostupnej prenosovej kapacity, aby nedochádzalo k zbytočnému zahlteniu siete.

Stabilita siete

Obrovskou výhodou je možná spolupráca s produktmi TP-Link OneMesh, ktorá prinesie flexibilnejšiu a nákladovo efektívnejšiu sieť Mesh s jediným názvom Wi-Fi pre bezproblémové pokrytie v celej domácnosti. Eliminuje slabé oblasti signálu raz a navždy. Pokročilá technológia Mesh zariadi, aby si zariadenie automaticky vybralo najlepšie možné spojenie pri pohybe po domácnosti.

Bezpečnosť na prvom mieste

Siete bývajú čím ďalej tým viac nebezpečné, so zariadením TP-LINK TL-MR6400 sa však nie je čoho sa obávať. Nepozvaný hosť pripojený do vašej siete ľahko získa kontrolu nad vaším počítačom, ktorý často obsahuje citlivé údaje. Možno tomu jednoducho predísť aktualizáciou sieťového zariadenia a silným zabezpečením bezdrôtovej siete i administračného rozhrania. To je aj prípad routera

Archer MR400 s podporou najsilnejšieho zabezpečenia WPA2-PSK s kombináciou hesla, ktoré musia mať dĺžku 8 až 16 znakov, sa nemusíte strachovať ohľadom úniku citlivých údajov. Takto zabezpečenú Wi-Fi sieť možno ešte vylepšiť filtrovaním MAC adries.

Zdieľanie 4G LTE siete bez nutnosti konfigurácie

Prostredníctvom routera Archer MR400 môžete plne využiť najmodernejšiu 4G LTE sieť a dosiahnuť rýchlosť sťahovania až 150 MBit/s. Router Archer MR400 zdieľa 4G LTE sieť s viac bezdrôtovými zariadeniami. Vychutnajte si tak sledovanie HD filmov vo vysokom rozlíšení online a bez prerušenia, videohovory s nulovou latenciou alebo bleskurýchle sťahovanie objemných súborov.

Vďaka integrovanému 4G LTE modemu a slotu na SIM kartu len vložíte SIM kartu a zapnete router. To stačí na vytvorenie rýchleho a stabilného Wi-Fi pripojenia v sieti 4G LTE, ktoré nikdy nebolo jednoduchšie.

Skvelé pokrytie, úžasná rýchlosť 4G LTE router vytvára simultánne bezdrôtovú sieť s prenosovou rýchlosťou až 1350 MBit/s. Tieto dve bezdrôtové siete, využívajúce pásmo 2,4 GHz a 5 GHz, poskytujú optimalizovaný výkon a minimalizujú rušenie signálu. Integrované antény a najnovšia bezdrôtová technológia spoločne zaistia stabilné pripojenie a výborné pokrytie.

K dispozícii je záložné WAN pripojenie

Vďaka portu WAN / LAN router Archer MR400 môže podporovať aj širokú škálu typov pripojenia - koaxiálne, optické a

DSL.

Hlavné prednosti - Zdieľa 4G LTE sieť s niekoľkými Wi-Fi zariadeniami - sťahovanie rýchlosťou až 150 MBit / s. - Výkonné integrované antény pre stabilné bezdrôtové pripojenie a lepšie pokrytie. - Nevyžaduje žiadnu konfiguráciu, stačí vložiť SIM kartu, zapnúť a môžete si užívať rýchle bezdrôtové pripojenie. - Vytvára simultánne bezdrôtovej siete v dvoch pásmach s max. Rýchlosťou 450 MBit / s v pásme 2,4 GHz a 867 MBit / s v pásme 5 GHz. - Flexibilita portov LAN / WAN - výber požadovaného typy pripojenia.

Špecifikácie

 • Značka: TP-Link
 • Model: Archer MR400
 • Určenie: modem a Wi-Fi router

Hardwarové ??funkcie - Typ siete: 4G FDD-LTE CAT4 (800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz) TDD-LTE (2300 / 2600 MHz), 3G DC-HSPA + / HSPA + / HSPA / UMTS (900/2100 MHz), 2G

EDGE / GPRS / GSM (850/900/1800/1900 MHz) - Rozhranie: 3x 10 / 100 Mbps LAN, 1x 10 / 100 Mbps LAN/WAN, 1x SIM Card

Slot

 • Tlačidlo: WPS/Reset, Wireless On/Off, Power On/Off
 • Externé napájanie: 12 V/1,5 A
 • Anténa: 3x interná anténa pre WiFi, 2x odnímateľná anténa pre 4G LTE

Funkcie bezdrôtovej siete

 • Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
 • Štandardy bezdrôtovej siete: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
 • Typ bezdrôtovej siete: WiFi 4
 • Rýchlosť: 450Mbps at 2.4GHz, 867Mbps at 5GHz
 • EIRP: CE:
Značka TP-Link

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 16239-16309 6