Samsung Jet Bot+ R30T85513W GE

Samsung | Robotické vysávače | Kód: 16181-16250
Akcia -31% Novinka
Dostupnosť
Skladom (1 ks)
Odosielame okamžite - doručujeme do 24 hodín
Pôvodná cena
769,00 €
Ušetríte
240,00 € (31%)
529,00 €
440,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Senzor LiDAR
Vyčistite svoj domov efektívnejšie a dôkladnejšie. Vysávač vypočíta svoju polohu a optimalizuje cestu. Senzor LiDAR presne sleduje polohu Jet Bot pomocou skenovania miestnosti a zhromažďuje informácie o vzdialenostiach. Vysávač sa tak pohybuje efektívne a postará sa o väčšiu časť vášho domova.

Výkonné čistenie
Vyčistite svoj domov oveľa efektívnejšie pomocou pokročilých technológií, ktoré umožňujú výkonné upratovanie. Digitálny invertorový motor maximalizuje sací výkon. Vysokoúčinná kefa čistí akýkoľvek typ podlahy vrátane kobercov a tvrdého dreva, s menším počtom zamotaní.

Inteligentné riadenie výkonu
Tvrdé podlahy a koberce dôkladne očistíte. Inteligentné riadenie napájania Jet Bot identifikuje typ povrchu a množstvo prachu. Následne automaticky upraví sací výkon tak, aby povrchy dôkladne vyčistil. Vďaka technológii regulácie výkonu zvyšuje sací výkon pri hlbšom čistení kobercov.

Vysokoúčinná kefa
Čistite koberce a tvrdé podlahy efektívnejšie a bez zbytočného zamotania. Vysokoúčinná kefa robotického vysávača sa vyznačuje jemnými vláknami vyrobenými z mäkkých tkaných textílií vrátane antistatického striebra. Vysokoúčinná technológia čistenia rotačnej kefy zabraňuje namotávaniu vlasov okolo kefy a tá zostáva dlhodobo čístá.

Plne umývateľá zberná nádoba
Udržujte zbernú nádobu hygienicky čistú a ľahko vysýpajte robotický vysávač. Celý 0,3 l odpadkový kôš je plne umývateľný, takže ho možno udržiavať vždy čistý a hygienický.

Vylepšené Wi-Fi ovládanie
Ovládajte a sledujte svoj Jet Bot kedykoľvek a kdekoľvek pomocou inovovaného ovládania Wi-Fi. S aplikáciou SmartThings* môžete na diaľku naplánovať čistenie vybraných miestností alebo nastaviť virtuálne no-go zóny. Pomocou Jet Live môžete v reálnom čase sledovať stav čistenia a zistiť, kde práve prebieha upratovanie.
*K dispozícii na zariadeniach Android a iOS. Vyžaduje sa pripojenie Wi-Fi a účet Samsung.

Select & Go
Maximalizujte efektivitu a ušetrite čas výberom konkrétnych oblastí na čistenie pomocou riešenia Select & Go. Jet Bot rozpozná miestnosti a dokáže ich selektívne jednotlivo čistiť, čím zabezpečí, že váš dom bude uprataný rýchlo a efektívne.

No-go Zóny
Vyhýbajte sa hodnotnému nábytku, určitým miestnostiam alebo iným oblastiam, ktoré si vyberiete. Pomocou aplikácie SmartThings* môžete vytvárať „no-go zóny“ alebo virtuálne steny výberom umiestnenia na mape vášho domova. Tie bránia robotickému vysávaču ísť do vyznačených oblastí bez toho, aby museli vytvárať fyzické bariéry.
*K dispozícii na zariadeniach Android a iOS. Vyžaduje sa pripojenie Wi-Fi a účet Samsung.

Live Cleaning Report
Skontrolujte vývoj a stav Jet Bot v reálnom čase pomocou aplikácie SmartThings*. Pomocou riešenia Live Cleaning Report môžete rýchlo sledovať pohyb vysávača na mape vášho domova, nech už ste kdekoľvek. Môžete vidieť, kde už je vyčistené, vysávač dočasne pozastaviť alebo mu dať príkaz, aby prestal. Takisto si môžete pozrieť históriu čistenia.
*K dispozícii na zariadeniach Android a iOS. Vyžaduje sa pripojenie Wi-Fi a účet Samsung.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE

Batéria V: 21.9 V

Príkon (W): 60 W

Farba: Biela

Wi-Fi: ÁNO

Hmotnosť (kg): 8,4 kg

Objem vrecka/nádoby na prach: 300 ml

Typ podlahy: Kachličky a drevené podlahy, Koberce

Úroveň hluku: 76 dB

Doba chodu: 90 min.

EAN: 8806092260054

OBSAH BALENIA

Jet Bot +
Kefy
Filtre
Magnetická Páska
Vrecká do vysávača
Vysýpacia stanice1

Značka Samsung

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 16181-16250 1