NIVONA Plnoautomatický kávovar CafeRomatica 520

Kávovary automatické | Kód: 13809-13814

CASH BACK ZA KÚPU KÁVOVARU AŽ 150€
CENA KÁVOVARU DO
599€ S DPH - BONUS 50€
999€ S DPH - BONUS 100€
1000 S DPH A VIAC - BONUS 150€
MÔŽETE VYUŽIŤ NA KÚPU HOCIAKÉHO TOVARU V NAŠOM INTERNETOVOM OBCHODE

Dostupnosť
Skladom (4 ks)
Odosielame do 24 hodín-doručujeme okamžite
Pôvodná cena
549,00 €
Ušetríte
177,00 € (32%)
372,00 €
310,00 € bez DPH

Popis produktu

Čierny, krásny, jednoduchý a pritom tak všestranný. V čiernej matnej farbe splní každé prianie, či už lahodné kávové pochúťky alebo mliečne kreácie. Máte radi kvalitnú kávu ako z pravej kaviarne? V tom prípade je pre Vás kávovar NIVONA NICR 520 ako stvorený. Či už  doma alebo v kancelárii, s jeho pomocou si vždy jednoducho pripravíte tú najkvalitnejšiu kávu ako od skúseného baristu. Bonusom pre Vás bude vôňa čerstvo zomletej a uvarenej kávy, ktorá zaplní celý priestor a poteší Vaše čuchové bunky. Pripraviť si môžete nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina po latte macchiato. Doprajte si dokonalú chuť kávy s jednoduchým ovládaním a nemeckou kvalitou!
 
 
Systém Aromatica
Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA sa vie postarať o ešte intenzívnejšu arómu pripravovanej kávy. Integrovaný mechanizmus kónického mlynčeka CafeRomatica zomelie kávové zrná presne podľa zvoleného individuálneho nastavenia. Zomletá káva v odmeranej dávke prejde do komory, kde dôjde k jej spareniu horúcou vodou. K tomu dochádza prečerpaním vriacej vody do komory, kde sa pôsobením tlaku vody 15 bar varná komora zväčší (to umožňuje pružný kryt varnej komory, ktorý je uložený na pružinách) a voda sa tak spoločne so zomletou kávou ocitnú vo vírivom pohybe a do kávy sa tak uvoľní silnejšia aróma. Výsledkom je lahodná chuť.
 
 
Manuálna profesionálna funkcia cappuccino so Spumatore
Výroba mliečnych nápojov ako je latte macchiato je zaistená pomocou samonasávacích napeňovacích trysiek, ktoré dokážu vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Pri výrobe stačí umiestniť pohár pod trysku, nasávaciu hadičku ponoriť do nádobky na mlieko a zahájiť samotné napeňovanie.
 
 
Vyberateľná varná jednotka umožňujúca hygienické čistenie
Nivona si zakladá na čo najlepšej hygiene. Preto kávovary disponujú nielen automatickými programami čistenia, odvápnenia a preplachovania kapučinátora, ale aj možnosťou vybrať varnú jednotku. Vďaka premyslenému mechanizmu je výber varnej jednotky mimoriadne jednoduchý - stačí vytiahnuť, opláchnuť a vrátiť. Žiadne plesne, žiadna špina - iba dokonalá čistota.
 
 
Digitálny interaktívny displej so symbolmi
K ľahkému ovládaniu kávovaru prispieva digitálny displej, ktorý zobrazuje jednoduché symboly každého procesu. Môžete si zvoliť množstvo vyrobenej kávy 20 – 240 ml. Ide nastaviť aj jedinečnú silu arómy každého pohára 7 – 11 g. Nastavenie mletia a tlak 15 bar u kávovaru NIVONA NICR 520 Vám umožní vyladiť Vaše espresso tak, aby bolo výnimočné.Celková obsluha kávovaru je veľmi ľahká a intuitívna, ako je aj údržba a čistenie. Pokiaľ hľadáte robustný kávovar za skvelú cenu, tak je pre Vás tento model tým pravým.

Parametry produktu

Súhrn

Zaradenie espresso
Výrobca Nivonaopraviť
Typ ? automatickéopraviť
Displej ? ánoopraviť
Tryska na paru ánoopraviť
 

Funkcie prístroja

Funkcia Auto-Cappuccino ? nieopraviť
Mlynček ? ánoopraviť
Nastavenie sily kávy ánoopraviť
Použitie mletej kávy ánoopraviť
Použitie zrnkovej kávy ánoopraviť
Nahrievač šálok nieopraviť
Nastaviteľná teplota kávy ánoopraviť
 

Technické údaje

Objem vody ? 2.2 lopraviť
Kapacita zásobníka na kávu 250 gopraviť
Parný tlak ? 15 baropraviť
Automatické odvápňovanie ? ánoopraviť
 

Energetické údaje

Príkon ? 1445 Wopraviť
 

Rozmery

Hmotnosť 0.001 kgopraviť
Šírka 24 cmopraviť
Hĺbka 46 cmopraviť
Výška 34 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 13809-13814 4