myPhone Halo Easy red

CPA | CPA
Predaj skončil

Popis produktu

myPhone Halo Easy je vhodný nielen pre deti či seniorov, ale pre všetkých, ktorí oceňujú prehľadnosť a jednoduchosť. Tento nie príliš veľký telefón váži len 70 gramov. Napriek tomu upúta dostatočne priestranným displejom a výraznými podsvietenými tlačidlami. Určite využijete aj zabudovaný fotoaparát a pamäťovú kartu.

 

Čitateľný displej s podsvietením

Napriek svojim kompaktným rozmerom model disponuje 1,7-palcovým farebným displejom, ktorý je dobre čitateľný aj pre starších používateľov. Popri klasických funkciách telefonovania a písania textových správ máte k dispozícii kalendár, budík alebo 0,3 Mpx fotoaparát.

 

Prehľadné tlačidlá

Tradičné veľké tlačidlá s podsvietením a jednoduché intuitívne ovládanie urobia radosť i technicky menej zdatným osobám. Do zadnej časti telefónu výrobca umiestnil SOS tlačidlo na rýchly kontakt s telefónnym číslom určeným pre prípad núdze.

 

Spoľahlivá batéria

Nemusíte mať obavy z príliš častého nabíjania telefónu. Vďaka batérii s kapacitou 1000 mAh dokáže v pohotovostnom režime pracovať až 10 dní, resp. zvládne 4 hodiny nepretržitého telefonovania.

Značka CPA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 15737-15806 1