Huawei Watch GT Silver

HUAWEI | HUAWEI | Kód: 13675-13688
Dostupnosť
Do 3-7 dní
Tovar odosielame do 10 pracovných dní
163,00 €
135,83 € bez DPH

Bude s vami až dva tyždne

Novy inteligentny system setrenia baterie zaisti mimoriadne veľkorysu vydrž hodiniek. Na zaklade vasej aktivity dokažu rozpoznať, či je vhodne prepnutie sa do režimu vykonu alebo efektivity. Spotrebu energie tak prisposobia tomu, čo prave robite. Hodinky vam vydržia robiť spoločnosť počas neuveriteľnych dvoch tyždňov.

 

Citlivejsi snimač srdcovej frekvencie

Senzor TrueSeen, monitorujuci srdcovu frekvenciu, je efektivnejsi a presnejsi, než jeho predchadzajuca generacia. Disponuje totiž algoritmom, ktory sa dokaže sam učiť a v realnom čase vam okamžite sprostredkuje tie najpresnejsie vysledky, čo ocenite napriklad pri joggingu. V režime inteligentneho treningu vas hodinky samy povedu a odporučia upraviť tempo.

 

Presne určia polohu

Moderne GPS podporuje doležite hlavne systemy (GPS, Galileo a Glonass), vďaka čomu hodinky s dokonalou presnosťou určia vasu aktualnu polohu. Satelity veľmi rychlo a presne lokalizuju vasu poziciu. Určite budete spokojni.

 

Partner do každeho prostredia

Tieto inteligentne hodinky budu pripravene vas sprevadzať počas dobrodružstiev v akomkoľvek terene. Či už sa budete prechadzať mestom a prijimať telefonicke hovory, potiť v telocvični či tulať sa v prirode, multifunkčne sportove hodinky vas nesklamu. Bez problemov vam daju vedieť množstvo spalenych kalorii, vzdialenosť, ktoru ste prave presli či dĺžku trvania vasej aktivity. Nemusite sa bať ani treningu vo vode ndash; hodinky su totiž vodotesne až do hĺbky 50 metrov. Pokiaľ sa vydate do hor, určite ocenite funkciu barometra, GPS alebo kompas.

 

Domyselne monitorovanie vasho spanku

Okrem prijimania telefonickych hovorov, zobrazovania textovych sprav a plnohodnotneho multifunkčneho sporttestera hodinky ponukaju aj monitorovanie priebehu a kvality vasho spanku. Technologia TrueSleep starostlivo zaznamena priebeh každeho spankoveho cyklu a na zaklade jeho vyhodnotenia vam odporuči až 200 možnosti na skvalitnenie vasho spanku. Počitanie ovečiek vsak naďalej zostane na vas.

Značka HUAWEI

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.