Huawei Band 3 Pro black

HUAWEI | Kód: 16063-16132
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
Odosielame okamžite - doručujeme do 24 hodín
48,00 €
40,00 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Popis produktu

Majte prehľad o svojom zdraví na každom kroku. Inteligentný športový náramok Band 3 Pro od značky Huawei vám poskytne tú najlepšiu podporu vo dne aj v noci. Je vybavený pokročilým sledovaním tepu a umožní vám dosiahnuť tie najlepšie výsledky v behu či plávaní. Nechýba mu GPS modul, batéria s veľkou výdržou ani AMOLED displej s dotykovým ovládaním. Prístroj môžete prepojiť so svojim inteligentným telefónom a jednoducho spravovať upozornenia, hovory či fotoaparát.

 

Dotykový displej

Náramok sa pýši pokročilým 0,95-palcovým AMOLED displejom. Ten vám ponúkne farebné podanie, dotykové ovládanie a 2,5D sklenenú povrchovú úpravu.

 

Sledovanie vášho zdravia

Aby ste mali ten najlepší prehľad o svojich životných funkciách, je Band 3 Pro vybavený inovatívnym sledovaním tepu. To vám poskytne najlepšie údaje o vašom zdraví, a to cez deň aj v noci. Inteligentná funkcia vám navyše pomôže identifikovať spánkové problémy.

 

Kvalitná GPS aj pri intenzívnom tréningu

Prístroju nechýba vstavaný GPS modul, ktorý bol vyvinutý tak, aby spotrebovával čo najmenej energie. S Band 3 môžete bežať až 7 hodín bez prestávky so zapnutou GPS.

 

Prepojenie s inteligentným telefónom

Samozrejme nechýba ani možnosť prepojiť Band 3 Pro so smartfónom. Môžete si tak kontrolovať prichádzajúce upozornenia, čítať nové správy alebo na diaľku ovládať fotoaparát.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 16063-16132 2