GoPro HERO 9 Black

GoPro | GoPro | Kód: 16451-16521
Dostupnosť
Skladom (4 ks)
Odosielame okamžite - doručujeme do 24 hodín
Pôvodná cena
300,00 €
Ušetríte
43,00 € (14%)
257,00 €
214,17 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Popis produktu

Vytvárajte stabilnejšie a kvalitnejšie videá, ako kedykoľvek predtým. Nový model akčnej kamery GoPro má lepšie rozlíšenie a zaberá širší uhol, než akýkoľvek jej predchodca. Pri nakrúcaní môžete pracovať s rýchlosťou a vytvárať tak zaujímavé časozberné videá. Inteligentný režim zachytáva scénu ešte predtým, ako stlačíte spúšť alebo začnete nahrávať. Vďaka tomu získate zábery, ktoré by ste inak prepásli. Ku kamere môžete pripojiť mikrofón, tretí displej alebo napríklad odolné svetlo, takže vaše streamy budú vyzerať aj znieť ešte o niečo lepšie.

 

Detailnejší a ostrejší

S kamerou GoPro Hero 9 môžete fotiť a nakrúcať v ešte lepšom rozlíšení. Videá v kvalite 5K môžete približovať a skúmať v nich detaily, ktoré ste si pri filmovaní ani nevšimli. S vytvorením ostrých 20 Mpx fotografií vám pomôže režim SuperPhoto.

 

Najstabilnejšie a s najširšou perspektívou

Vyskúšajte zatiaľ najširší perspektívu Max SuperView a najvýkonnejšiu stabilizáciu HyperSmooth kamier GoPro. Odteraz môžete nakrúcať veľkolepé akčné zábery v dych vyrážajúcej kvalite. Lepšie výsledky dosiahnete aj vďaka dvom displejom, s ktorými budete mať predstavu o výsledku už v priebehu nakrúcania.

 

Hra s rýchlosťou

Tie najdobrodružnejšie zábery vám GoPro Hero 9 prehrá v osemnásobne spomalenom videu s 240 snímkami za sekundu. S funkciou TimeWarp môžete vytvárať časozberné filmy so zrýchlenými a spomalenými zábermi. Môžete nastaviť čas začiatku nahrávania alebo si zvoliť dobu, počas ktorej chcete filmovať.

 

Nepremeškajte ten správny okamih

Funkcia HindSight zaznamenáva už pol minúty predtým, ako začnete nahrávať. Ak zmeškáte zaujímavý záber, nič sa nestane. A LiveBurst zas pomáha s fotením. Zachytí 1,5 sekundy pred a po vytvorení fotky, takže si potom môžete vybrať ten najlepší obraz.

 

Veľa kreatívnych možností

Zážitky z vašich ciest môžete živo streamovať vo vysokej kvalite svojim fanúšikom či priateľom. Ku kamere je možné zakúpiť množstvo externých doplnkov, ako napríklad externý mikrofón, diaľkový ovládač, vodoodolné svetlo alebo extra veľký prídavný displej, ktorý rozšíri vaše kreatívne možnosti.

Značka GoPro

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 16451-16521 4