GARMIN VENU BLACK/SLATE 010-02173-13

Predaj skončil

Popis produktu

Chytré a elegantné športové hodinky Garmin Venu sú dokonalým spoločníkom každého športovca. Disponujú všestrannými športovými funkciami a pravidelne merajú vaše výkony. Motivujú vás k lepším výsledkom, dohliadajú na vaše zdravie a ukazujú vám, v čom sa môžete zlepšiť. Vybavené sú kvalitným AMOLED displejom s vysokým rozlíšením, šikovnými funkciami, ktoré využijete vďaka prepojeniu so smartphonom, a funkciou GPS.

Vaša športová podpora

Hodinky sú tu preto, aby ste boli motivovaní k ešte lepším športovým výsledkom. Sledujú každý váš pohyb, monitorujú vaše aktivity a poskytujú vám kompletný prehľad o tom, kde sa môžete zlepšiť. Pre každý šport hodinky disponujú špeciálnym režimom.

Dotykový AMOLED displej

Hodinky sa chvália pokročilým displejom s AMOLED technológiou, ktorý disponuje dotykovým ovládaním a vysokým rozlíšením. Poteší vás preto jasným zobrazením, a to aj v tých najjemnejších detailoch. Elegantný dizajn vám ich umožní nosiť pokojne po celý deň.

Pre jednoduchší život

Ani chytrá funkcia hodinkám nechýba. Prepojiť ich môžete so svojím smartfónom a pozorovať na nich prichádzajúce upozornenie, ovládať hudobný prehrávač alebo napríklad sledovať aktuálnu predpoveď počasia. Dokonca s nimi môžete aj bezkontaktne platiť.

Zdravie na prvom mieste

Samozrejmou súčasťou vybavenia sú funkcie ako monitor srdcového tepu, fyzického zaťaženia alebo okysličenie krvi. Vždy tak budete mať prehľad o svojom zdraví a nestane sa, že by ste to sa športovaním nebezpečne prehnali. Nechýba im ani krokomer alebo funkcia GPS.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.