Caterpillar CAT S42 H+

CAT | Outdoorove mobilné telefóny | Kód: 16508-16578
Dostupnosť
Skladom (39 ks)
Odosielame okamžite - doručujeme do 24 hodín
Pôvodná cena
192,00 €
Ušetríte
11,00 € (6%)
181,00 €
150,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Model CAT S42 H+ ponúka nevídanú kvalitu a odolnosť. Má odolné telo vojenskej kvality, ktoré pri Caterpillar telefónoch poznáte, navyše s krytím IP69, ale ešte vylepšené o materiál s iónmi striebra. Ten zabraňuje množeniu baktérií. Je teda jedno, v akom nehygienickom či prašnom prostredí pracujete, telefón môžete mať neustále pri sebe - antimikrobiálne ióny pôsobia antibakteriálne, takže sa nikdy nemusíte báť na telefón siahnuť. Navyše ho môžete ovládať aj v rukaviciach. Telefón je možné tiež čistiť ponorený do vody mydlom a inými dezinfekčnými prostriedkami a nič sa mu nestane. Okrem toho ponúka batériu s kapacitou 4200 mAH a vydrží až 2 dni bežnej prevádzky. Fotoaparát vás poteší celými 13 MPx.

 

Vynikajúca výbava

CAT S42 H+ je odolný voči pádu a má telo vojenskej kvality. Okrem toho spĺňa krytie IP69 pre vodotesnosť a prachotesnosť. Môže ponúknuť veľký displej s vysokým jasom a veľkú pamäť, 3 GB RAM + 32 GB ROM. Okrem toho sa pýši 13MPx fotoaparátom, pripojením NFC a Bluetooth 5.0.

 

Výnimočná ochrana

Telefón má výnimočnú antibakteriálnu ochranu vďaka pridaným iónom striebra, ktoré potláčajú rast baktérií na jeho povrchu. Nemusíte sa tak báť vziať si ho so sebou do prašného či nehygienického prostredia. Telefón môžete ovládať dokonca aj v pracovných rukaviciach.

 

Vojenská kvalita

Spoločnosť Caterpillar si veľmi dobre uvedomuje, aké dôležité je môcť sa na svoje zariadenie kedykoľvek spoľahnúť. Preto je telefón vodeodolný pri ponorení do hĺbky 1,2 m až na 35 minút a odolný voči pádu z výšky 1,8 m na oceľ.

Značka CAT

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 16508-16578 39