Apple AirPods Pro 2022 MQD83ZM/A

Predaj skončil

Popis produktu

Vylepšené slúchadlá AirPods budú v mnohých ohľadoch ponúkať ešte lepší zvuk. Môžete sa spoľahnúť najmä na vylepšené aktívne potláčanie okolitého hluku a adaptívny režim priepustnosti. Inovatívny čip H2 vyladí zvuk presne vtedy, keď ho počujete. Ďalšou výhodou je upravený mikrofón, ktorý je nasmerovaný dovnútra, aby bol váš hlas počas hovoru čo najčistejší. Úpravami prešiel aj zosilňovač, ktorý presne eliminuje nežiaduce skreslenie a necháva vyniknúť hlbšie basy a pôsobivé výšky. Pohodlné je aj dotykové ovládanie, ktoré umožňuje nastaviť úroveň hlasitosti jednoduchým pohybom prsta. Veľkou výhodou je aj veľká kapacita batérie, vďaka ktorej slúchadlá vydržia hrať až 6 hodín na jedno nabitie. Ak použijete nabíjacie puzdro, môžete počúvať hudbu až 30 hodín.

 

Dokonalé potlačenie hluku

Vychutnajte si svoju obľúbenú skladbu s dvojnásobným aktívnym potlačením okolitého hluku. Tajomstvom úspechu je zadný ventilačný otvor a špeciálne mikrofóny, ktoré vďaka svojmu umiestneniu zisťujú a kompenzujú nežiaduci hluk.

 

Prispôsobí sa tvaru ucha

Kamera TrueDepth v iPhone skenuje geometriu vašej hlavy a vytvára osobný profil, ktorý sa synchronizuje s ostatnými zariadeniami. Takže zvuk je vždy a všade vynikajúci. Po nasadení slúchadiel AirPods adaptívna ekvalizácia doladí hudbu k dokonalosti.

 

Jednoduché používanie

Dotykové ovládanie je veľmi intuitívne. Potiahnutím prsta nahor alebo nadol na slúchadle upravíte hlasitosť prehrávanej skladby. Stlačením tlačidla môžete prehrávať alebo zastaviť hudbu a prijať alebo ukončiť telefónny hovor. Jemným podržaním prepnete aktívne potlačenie šumu a režim adaptívneho priechodu.

 

Štýlové nabíjacie puzdro

Puzdro MagSafe je odolné voči potu a vode podľa štandardu IPX4, takže ho môžete ľahko pripevniť na batoh. Ak ho nemôžete nájsť, použite aplikáciu Nájsť alebo naň zavolajte pomocou zabudovaného reproduktora.

 

Využívajte nové funkcie

AirPods sa dokážu automaticky spárovať s iPhonom alebo iPadom. Ak chceš, môžeš jednoducho zdieľať hudbu do 2 rôznych párov slúchadiel AirPods. Rovnako ľahko môžete prepínať medzi zariadeniami Apple a zvuk budete mať vždy so sebou.

 

Sofistikovaný čip

Čip H2 používa špeciálne adaptívne algoritmy na čo najrýchlejšie spracovanie a vyladenie zvuku. Dômyselne potláča šum a vytvára trojrozmerný dojem. Slúchadlá sa navyše pekne prispôsobia tvaru vašich uší, takže vás zvuk doslova obklopí.

Značka Apple

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.