Apple AirPods Pro 2. Generation USB-C MTJV3ZM/A

Apple | Slúchadlá | Kód: 16422-16492
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
Odosielame okamžite - doručujeme do 24 hodín
Pôvodná cena
270,00 €
Ušetríte
35,00 € (13%)
235,00 €
195,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Obľúbené slúchadlá z dielne Apple eliminujú hluk z okolia dvojnásobne intenzívnejšie, než predchádzajúca generácia. Snímajú polohu hlavy a rozoznajú tvar ucha. Podľa toho následne upravia svoje nastavenia, aby ste si vychutnali čo najdokonalejší hudobný zážitok. Slúchadlá dokážu zanalyzovať aj hlučnosť prostredia, v ktorom sa práve nachádzate. Prispôsobia mu priepustnosť zvuku a aktívne eliminovanie okolitých ruchov. Taktiež zistia, keď začnete telefonovať. Stlmia prehrávanie hudby a do popredia vyzdvihnú hlas volajúceho. Bez nabíjačky fungujú až 30 hodín.

Ničím nerušené zážitky

Slúchadlá Apple AirPods Pro. 2 eliminujú okolitý hluk s dvojnásobne vyššiu účinnosťou než ich predchádzajúca generácia. Disponujú totiž čipom H2 vytvárajúcim trojrozmerný dojem zvukuRežim priepustnosti vás ponechá v neustálom kontakte s okolitým svetom. Slúchadlá 48 000 krát za sekundu stíšia a potlačia ruchy z vášho okolia.

 

Všímajú si, kde ste

Model obsahuje technológiu adaptívneho zvuku, ktorá prispôsobuje hlukový filter prostrediu, v ktorom sa pohybujete. Ide o kombináciu aktívneho eliminovania hluku a režimu priepustnosti. Osobné nastavenie hlasitosti zasa promptne zareaguje v podobe zvýšenia alebo zníženia hlasitosti.

 

Počúvajú vás

Ak slúchadlá rozoznajú konverzáciu, automaticky stlmia prehrávanie a zvýraznia hlas toho, s kým telefonujete. Popritom neustále potláčajú ruchy z okolia, aby bol rozhovor pre vás čo najzrozumiteľnejší.

Značka Apple

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 16422-16492 2