Apple AirPods 2022 s nabíjacím puzdrom Lightning MPNY3ZM/A

Predaj skončil

Základné parametre:

Rozmery slúchadla 31 x 18 x 19 mm, hmotnosť 4,3 g, rozmery puzdra 46 x 54 x 21 mm, hmotnosť 38 g, SiP s čipom H1, Bluetooth 5.0, podpora štandardu Qi, MagSafe, adaptívna ekvalizácia, priestorový zvuk, pohybový a rečový akcelerometer, snímač kontaktu s pokožkou, dva mikrofóny, tlakový snímač, odolnosť voči potu a vode (IPX4), výdrž na jedno nabitie až 6 hodín počúvania hudby.

Dizajnom sa podobajú na AirPods Pro,, no neprichádzajú so štupľovou, ale ostávajú verné otvorenej konštrukcii, akú ponúka druhá generácia 

Novinka si od drahšieho súrodenca požičala aj funkciu adaptívna ekvalizácia (Adaptive EQ), ktorá automaticky vyladí hudbu podľa tvaru ucha pre kvalitné a konzistentné počúvanie, technológiu Dolby Atmos, špeciálny zosilovač s vysokým dynamickým rozsahom, priestorový zvuk s dynamickým snímaním polohy hlavy aj mikrofón namierený dovnútra. 

Určite poteší nabíjacie puzdro MagSafe, ktoré umožní bezdrôtové nabíjanie. Na jedno nabitie zvládnu AirPods 3. generácie prehrávať hudbu až šesť hodín, so zapnutým priestorovým zvukom sa výdrž zníži o približne hodinu. Pri dobíjaní z puzdra máte k dispozícii až 30 hodín používania. 

Párovanie s iPhonom, iPadom, hodinkami alebo počítačom Mac je rýchle a jednoduché. Po otvorení krabičky, v ktorej sú AirPods uložené, sa na displeji zariadenia ukáže okno s voľbou Connect. Potvrdíte a hotovo. 

Predaj Apple AirPods 3. generácie štartuje 26. októbra, odporúčaná cena je stanovená na 199 eur. 

Značka Apple

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.